Berluti Porsche väljendab käsitöökunsti, mida Sotheby’s oksjonil müüb

Aprill 25, 2024

Alates 1963. aastast valmistatud suure jõudlusega tagamootoriga sportauto Porsche 911 S Targa on legendaarne, vorm ja esteetika pole aastakümnete jooksul peaaegu muutunud. St kuni Berluti maja saab nende kätte. Ateljee määratleb luksusliku eksklusiivsuse määratluse taaskord ühe maailma ikoonilisema ja ihaldatuima sportauto interjööri järgi.

Spetsiaalse Berluti Porsche 911 müüb oksjonil Sotheby’s väljaande Berluti: The Art of Craftsmanship raames - see on valik esemeid, mille Sotheby spetsialistid on ise valinud, avaldades austust Maisoni pärandile ja ülevale käsitööle. 1973. aasta Berluti interjööriga Porsche 911 on esimene, mida sellisel viisil kohandada saab: kui klassikaline Porsche 911 on väljastpoolt unustamatu, siis oodake, kuni kogete eksklusiivset Berluti patineeritud nahast interjööri - see klassikaline auto on meeldejääv nii seest kui väljast.

Sartoriali bensiinipead pakuvad kindlasti rõõmu spetsiaalsest Berluti Porsche 911 S Targast, kus

Sartoriali bensiinipead pakuvad kindlasti rõõmu eksklusiivse Berluti Porsche 911 S Targa eeskujul - „autokultuur” kohtub tipptasemel moega, klassikaliselt restaureeritud „uue vana kaubaga” 1973 Porsche 911, mis on kohandatud nahast patina sisemusega, mis jutustab aeg. See väljendab nii Stuttgarti kui ka Pariisi oskuste meisterlikkust.

”Idee oli mõelda sõiduelamusele, mis ühendaks endas naudingu ja stiili. Mis võiks olla eksklusiivsem kui pakkuda uhiuut interjööri vanaaegse patinaga? ” - Berluti pressiteade

Tõepoolest, Berluti Porsche 911S Targa ühendab endas mõlema maailma parimad küljed: maisoni kunstlikult kaunistatud naturaalne teraline nahk, optimeeritud mugavus, mis toetab klassikalist sõiduelamust lihtsate naudingutega klassikalise sportauto piloteerimisel ajastust, mis on vaba elektroonika liigsest arvukusest. abi - sõidu ja käsitsemise seisukohalt on see pigem selline, nagu istuksite ja sõitsite, mitte kõndisite Berluti ajaliselt täiuslikest nahast kingadega, kuid kogemus on analoogne - pigem tuleb tunda end kui "elektrooniliselt juhitavat".

Berluti käsitöölised veetsid 1973. aasta Porsche 911 S Targa kallal peaaegu 500 tundi, töötades selle käsitöö väljenduse loomisel umbes 20 toornahka ja kolme eraldi tehnikat:

  • Polsterdus: istmete, uksepaneelide, armatuurlaua, peakatte ja mattide sisustus on lokkis villast
  • Kattekate ja reljeeftrükk: armatuurlaua lülitusüksuste, aknalülitite ning istme ja soojenduse reguleerimise juhtseadmete jaoks, millest mõned on käsitsi õmmeldud.
  • Maja sümboolse signatuurnaha patsutamine: koheselt äratuntav Venezia nahk, mille värvus on „kakao“.

Sotheby's Berluti: käsitöökunsti oksjonil hinnaga 140 000 eurot saabub ka uhke Berluti Porsche koos komplektis olevate nahast aksessuaaride - pagasi, “Berluti Paris” võtmehoidja ja kindalaeka kattega ning “ B ”monogrammid roolil.

Berluti Porsche piirhind: 140 000 eurot

Berluti Triumph mootorratas, kiiver ja saapad

Teised lahedad Berluti eritellimusel valminud loomingud on ka oksjonil pakkumisi pakkumas. See Berluti jaoks mõeldud Mecatwini töökoja eksklusiivne loomine põhineb Triumph Bonneville T120 mehaanilisel vundamendil. See Berluti mootorratas on eksklusiivne looming, mis lisaks oma mehaanilistele komponentidele (raam ja mootor) on täiesti ainulaadne, kere on kujundatud ühtse tükina, mille mahud ja jooned meenutavad Maisoni ikooniliste, voolujooneliste, klanitud ja teravate vormide mahtusid Berluti. Venezia nahkkattega kiiver ja saapad Maison’s Off the Road on elutähtsad aksessuaarid, moodustades kapslikollektsiooni, mis pakub tänapäevastele meestele kogu klassikalise rattasõidu lummust.

Berluti mootorratta piirhind: 20 0000 eurot

Berluti lauajalgpall, reisikott ja tossud

Lauajalgpalli- või jalgpallilauakujundus on sisuliselt iga kõrge netoväärtusega mehe koobas. Selle Berluti mõistmine kujundas koostöös Bonzini'ga - 60-aastase mängulaudade kogemusega tootja - lauajalgpalli komplekti, mille tulemuseks on ateljee sümboolikas Venezia nahast kaetud Berluti lauajalgpalli komplekt, mis on täielikult valmistatud Prantsusmaal. Pakkumine sisaldab komplekti kaasasolevat nädalavahetuse kotti ja paari tosse.

Berluti lauajalgpalli komplekti piirhind: 20 0000 eurot

Berluti hantlid ja Fondationi seljakott Didier Drogba

Berluti Vitello Fiore seljakotid ja hantlid, millele kõik on alla kirjutanud tuntud jalgpallur Didier Drogba, on koos disaineriesteetika ja tehnilise keerukuse tasakaalus heategevuse huvides ning tulud suunatakse Drogba fondi, et hõlbustada haavatavate elanikkonna elanike juurdepääsu tervishoiule ja haridusele.

Berluti pelmeenide ja seljakoti piirhind: 4 0000 eurot

Berluti Hublot Classic Fusion 45mm titaanitükk unikaalne

Berluti Scritto Nero Caviar kohtub 45mm Hublot Classic Fusion Titaniumiga, mis ühendab Berluti spetsiaalset ekspertiisi naha ja Hubloti metallide meisterlikkuse alal ühes ainulaadses ajanäites. Ainult üks näide sellest Berluti Hublot Classic Fusion 45mm Titanium väljaandest on olemas.

Berluti Hublot Piece Unique piirhind: 8 0000 eurot

Need erandlikud eritellimusel olevad või tootmisest väljas olevad Berluti on spetsiaalselt välja töötatud eksklusiivseks veebioksjoniks, mis algab täna 24. aprillist 7. maini.

[Tutvuge ülejäänud Berluti oksjoniga ja pange oma pakkumised siia]

Seotud Artiklid